Avsapansiyonfiyatlari.com'a Neden Reklam Vermeliyim ?


Yeni Eklenen Detaylı Özellik ? Avşa adası pansiyon fiyatları web sitemizde siz değerli tatilcilerimiz web sitesinden daha çok yararlanması ve daha kolay kullanım sağlaması adına, her gün farklılık katarak geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni, DETAY ÖZELLİK özelliğimiz ile kalacağınız tesiste ki herşeyi daha net öğrenebileceksiniz! Mutfak var ise mutfakta ki tüm araç gereçleri veya banyosunda şampuanı, sıvı sabunu, havlusu, terliği gibi detay olan tüm herşeyi öğrenebilmeniz adına sizlere bu geliştirmeyi sağladık. avşa adası pansiyon fiyatları detay özellik

Yıldızlandırma ?
Web sayfamız Avşa Pansiyon Fiyatları firma reklamını yaparken, firmaların özelliklerine göre yıldızlandırma işlemleri ile siteye reklamını alır. Hangi firmanın kaç adet özelliği var ? Sorusunu yıldızlandırma olarak cevaplandırdık. Bir yıldızdan başlayıp üç yıldıza kadar gidip 4 yıldızlı firmalarımız ise yıldızlarının başına kalp sembolunu almaya hak kazanarak, en iyi firma olarak sitede göze çarpıyor.

Reklam sayfası fotoğrafı
Firma Karışıklığı ?
Size özel olan, firma reklam sayfanızda, başka firmaların reklamlarını göstermiyoruz. Ayrıca anasayfa, fotogram bölümü pansiyon, apart ve diğer tüm sayfalarımız sadece kendi içeriklerini barındırmaktadır. Bu sayede müşterinin gözünde oluşan bakış açısı, sizin firmanıza olan bakış açısıyla eş değer olmaktadır.


Firma Reklam Sayfanız ?
Firma reklam sayfanıza SINIRSIZ FOTOĞRAF ekleme şansını yarattık! Ayrıca her eklenen fotoğrafın altına, fotoğraf özelliği yazısını yazarak müşterilerin fotoğrafı daha iyi anlamasını sağlıyoruz. FİRMA ÖZELLİKLERİ ile firmanızın oda özelliklerini gerçek halleri ile yazarak müşterinin aradığını hemen bulmasını sağlıyoruz. YAKIN YERLER Firmanıza yakın olan tesis seçimlerini yaparak, müşterinin önemsemediği yerlere yakın olmayan tesisler ve istediği yerlere yakın olduğunu görmelerini sağlıyoruz.

Reklam sayfası fotoğrafı

İlk Sıra ?
Pansiyonlar veya Apartlar bölümüne tıklandıktan sonra, eklenen firmaların her tıkladığında yer değişmesi, tüm firmalar için haksızlığı ortadan kaldırmış olduk. A firması ilk eklenen firma. K Firması sonradan eklenen firma.. K firması sonlarda olduğu için pekte yararlı olmayacaktır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, her tıklandığında eklenen firmalar yer değiştirerek rastgele seçeneğini getirdik. Böylece herkesin firması daha çok görülmektedir.HEMEN FİYAT AL ?
Sayın tatilcilerimiz tesis ararken, bulduğu en iyi firmayla hemen irtibat haline geçmeyi ister. İnsanlık halidir ki, bazen aramak için TL olmayan durumlar olmaktadır. veya telefonla aramaktan çekinen insanlar olabilir. ya da sonra ararım diyen insanlar... Biz bu sorunu HEMEN FİYAT AL butonu ile hemen hallettik! Tesisinizi gezen tatilcimiz, hemen fiyat al butonuna basarak, Ad, Soyad, Telefon, Geleceği Ay, Ay Günü, Konaklama Süresi ve Geleceği kişi sayısını doldurarak ve seçerek GÖNDER butonuna basarak, size özel yaptığımız sayfaya kişi bilgileri düşmektedir. Sizde hazır müşteriyi direk arayarak, anlaşmanızı yapıp tesisinizde kalması için konuşabilirsiniz.

Hemen Fiyat Al Görseli Reklam sayfası fotoğrafı Size Özel Sayfa Görseli Reklam sayfası fotoğrafı


Kaç Oda Boş ?
Pansiyonları veya Apartları gezen tatilcimiz 6 kişi ile avşa adasında konaklamak isteyecektir. A firmasına bakıp beğenmektedir. Ama A firmasının sadece 3 odası müsaittir. Tesis sahibi ile iletişime geçen tatilcimiz, telefonu hüsran bir şekilde kapatmaktadır. Bunların yaşanmaması için, firma başlarına ... Oda Boş seçeneğini ekleyerek tatilcilerimiz gelecek kişi için beğendikleri tesisi seçip arayabilecektir. Oda seçimini yapmak için, Fiyat Teklif olan size özel bölümde değiştirmek için tesis sahiplerine özel bir bölüm oluşturduk.

Reklam sayfası fotoğrafı

Avsapansiyonfiyatlari.com Tatilciler için yeni bir kuruluştur.

Reklam için telefon numaramız: 0 541 542 22 39